×

WARUNKI OGÓLNE

1. Regulamin określa zasady i warunki dotyczące składania i realizacji zamówień w sklepie Strefa Firan z siedzibą w Chorzowie

2. Właścicielem sklepu jest: Edyta Andała-Kiermacka Strefa firan, ul. Kaliny 69, 41-506 Chorzów

NIP: 626 301 64 38

REGON: 243 702 314

tel.: 730 522 734

3. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z pełną akceptacją niniejszego regulaminu

 

WARUNKI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy strefa-firan.pl , telefonicznie, pocztą elektroniczną (e-mailem), jak również osobiście w siedzibie sklepu.

2. Zamówienia będą uważane za złożone w chwili, gdy klient potwierdzi złożenie zamówienia oraz wypełni prawidłowe dane do wysyłki wraz z podaniem numerem telefonu i adresem e-mail. 

3. Sprzedający zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadkach : 

- Kupujący nie wypełni prawidłowo danych do wysyłki / nie wypełni wszystkich wymaganych informacji ( Imię,nazwisko,adres do wysyłki,numer telefonu,adres e-mail )

- Nieotrzymania wpłaty do 7 dni roboczych. 

4. Zamawianie produktów niestandardowych :

ZAMÓWIENIE PRZEZ

SKLEP INTERNETOWY

ZAMÓWIENIE PRZEZ

E- MAIL

ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

KOSZT DOPŁATY ZA ZMIANĘ

ZMIANA KOLORU

      TAK  (PROSIMY O WIADOMOŚĆ NA JAKI KOLOR ZMIENIĆ TOWAR )

       TAK           TAK    BEZ OPŁAT
ZMIANA WYMIARU          NIE        TAK           TAK

CENA USTALANA      INDYWIDUALNIE

5. Zamówienia niestandardowe w przypadku innego wymiaru muszą być potwierdzone 30% zaliczką wpłaconą na konto Sprzedającego lub w kasie sklepu stacjonarnego.

6. Zamówienia czekające na wpłatę powyżej 7 dni są automatycznie anulowane.

7. Wszystkie zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego do 15 dni roboczych ( W okresie przedświątecznym termin realizacji może się wydłużyć  ).

 

SPOSOBY PŁATNOŚCI 

1. Płatność na konto :

- PayPal

- Dotpay

- Na rachunek bankowy : 62 1050 1230 1000 0092 0311 7537

2. Płatność u kuriera (za pobraniem) 

3. Płatność odbierając towar w sklepie stacjonarnym.

WYSYŁKA TOWARU

1. Z racji tego, iż większość firan szyta jest indywidualnie w naszej pracowni szwalniczej po dokonaniu zakupu, czas realizacji waha się od jednego dnia roboczego do 15 dni roboczych. W przypadku okresu przedświątecznego termin realizacji może się wydłużyć. 

2Ceny, rodzaj oraz termin wysyłek: 

KRAJ KOSZT WYSYŁKI POCZTĄ POLSKĄ

KOSZT

WYSYŁKI KURIEREM DHL

(PŁATNOŚĆ NA KONTO)

KOSZT WYSYŁKI KURIEREM DHL

(PŁATNOŚĆ U

KURIERA)

KOSZT WYSYŁKI IN POST ( PŁATNOŚĆ NA KONTO )

CZAS WYSYŁKI KURIEREM I IN POST 1 DZIEŃ ROBOCZY,

CZAS WYSYŁKI POCZTĄ POLSKĄ ( OD MOMENTU WYSŁANIA PACZKI ) :

POLSKA          15 zł       16 zł         17 zł              13 zł                  1 - 3 dni 
KRAJE UE          80 zł        ---         ---               ---                  3 - 6 dni
USA I KANADA          100 zł        ---         ---               ---                  5 - 10 dni

3. Cena przesyłki zmienia się przy wysyłce karniszy - cena to  68 zł.

4. Wysyłka od kwoty 350 zł wysyłamy bez dodatkowych kosztów.

5. Paczki międzynarodowe wysyłamy tylko po wcześniejszej przedpłacie na konto sprzedającego.

6. Złożone i potwierdzone zamówienia można również odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym. Informację o terminie gotowym do odbioru podajemy telefonicznie lub wiadomością e-mail .

7. W przypadku wybrania opcji przedpłaty, należność wraz z kosztami wysyłki należy wpłacić na konto: 62 1050 1230 1000 0092 0311 7537

8. Do każdego zamówienia dodajemy paragon lub fakturę.

REKLAMACJE

1. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

2. Reklamacje należy składać elektronicznie lub w formie pisemnej wraz z odesłanym towarem na adres sprzedającego.

3. Czas rozpatrywania reklamacji to 14 dni roboczych od momentu złożenia takowej przez Kupującego.

4. W przypadku uzasadnionej reklamacji towary wadliwe zostaną doprowadzone do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowe, lub zostanie zwrócona kwota za towar. 

4. O rozstrzygnięciu reklamacji Kupujący zostanie poinformowany telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

5. Adres do odesłania towaru: Strefa Firan, ul. Batorego 13, 41-506 Chorzów

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY PRZEZ KONSUMENTA 

1. Na warunkach określonych ustawą z dn. 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz U. poz. 827) Konsument  może odstąpić od umowy sprzedaży towaru kupionego w Sklepie Internetowym bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki pod warunkiem, iż towar był produktem gotowym a nie szytym na wymiar po dokonaniu zakupu. Produkty, które są szyte na wymiar oznaczone są" produkt szyty po dokonaniu zamówienia".
 

2. W przypadku zamówienia "Towaru na zamówienie" dotyczy: firan, zasłon, paneli,rolet,karniszy,obrusów,bieżników,poduszek,zazdrostek,ażurów i podkładek w innych wymiarach i kolorach niż podane w sklepie strefa-firan.pl, lub adnotacji zawartej przy danym produkcie, iż produkt jest szyty po dokonaniu zakupu, lub w innej ingerencji: tkaniny cięte z metra (firany, zasłony) lub skrócenia, przycięcia, dodatkowych przeszyć  oraz usług dodatkowych takich jak; doszycie koralików, ażurów, cyrkonii, połączenia tkanin  skutkującego bezpowrotnie, że dany towar nie może być objęty prawem do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zgodnie z Ustawą z dn. 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U.2014 poz.827)- art.38 pkt. 1,3,6. ("Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

1) o  świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy:
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
6)  w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu , ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami).

3. Niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócimy klientowi (konsumentowi) wszystkie dokonane przez niego płatności dotyczące towaru, od którego zakupu Klient odstąpił. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

4. Adres do odesłania towaru: Strefa Firan, ul. Batorego 13, 41-506 Chorzów

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Administratorem danych osobowych Klienta sklepu internetowego jest Strefa firan Edyta Andała, ul. Kaliny 69, 41-506 Chorzów.

2. Poprzez złożenia zamówienia przez Kupującego " Strefa firan Edyta Andała " uprawniona jest do przetwarzania danych osobowych Kupującego z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r.  o ochronie danych osobowych.

3. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia, lub jeśli Kupujący wyrazi również zgodę zawierając rejestracji na ich przetwarzanie dla celów marketingowych i promocyjnych.

4. Kupujący dysponuje prawem wglądu do swoich danych oraz prawem ich aktualizacji i poprawiania. W razie chęci skorzystania z w/w uprawnień Kupujący może skontaktować się z firmą Strefa firan mailowo na adres  biuro@strefa-firan.pl lub listownie na adres : Strefa firan Edyta Andała, ul. Kaliny 69, 41-506 Chorzów.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Sprzedający Strefa firan zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie sklepu jak i wycofania poszczególnych pozycji z oferty sklepu

2. Sprzedający informuje, iż na stronie internetowej sklepu widnieją własne zdjęcia i zabrania kopiowania i udostępniania tyychże zdjęć pod karą grzywny.

3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany w regulaminie. W przypadku zmiany Regulaminu, Kupujący zostanie poinformowany o tym wiadomością na adres e-mail podany podczas procesu rejestracji. W przypadku braku akceptacji nowego Regulaminu, Kupujący zobowiązany jest do poinformowania firmy drogą mailową o tym fakcie. Brak akceptacji nowego Regulaminu przez Kupującego, może skutkować usunięciem konta Kupującego.

Korzystamy z plików cookies. Korzystając ze sklepu zgadzasz się na ich użycie. Więcej znajdziesz w polityce prywatności