Firany do salonu

Firany do salonu to gotowe, modne firany. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę na firanki z różnorodnych materiałów, wzorów i kolorów o najwyższej jakości.

Kupując firanki do salonu, musimy przemyśleć jaki styl panuje w wnętrzu pomieszczenia ; klasyczny, a może nowoczesny w wersji glamour ? Brokatowy, ekstrawagancki, romantyczny ? Do każdego stylu pomieszczenia będą pasowały inne wzory i kategorie firanek i tkanin. Kupując firanki do pokoju w salonie przeważnie dobieramy je do ściany lub tapety- jeśli ściana ma wzory- firana jest delikatniejsza, o minimalnym wzorze, jeśli ściana jest gładka wtedy wybieramy modele firanek o wyraźniejszych wzorach czy motywach. Do nowoczesnego wnętrza modne jest okno ubrane w firanki typu panele i v-ki, wykończone tkaniną lub ażurem.


Do wnętrza klasycznego możesz wybrać firany i zasłony w wszelkie wzory a także skomponować okna w lambrekiny.

W domu jednorodzinnym słyną powodzeniem proste, gładsze tkaniny, z delikatnym wzorem i jednym kolorem lejące zasłony, aksamitne, grubsze.

W ofercie firan do salonu mamy również firanki ekskluzywne, których nie trzeba prasować, najczęściej są szyte brokatową nicią, dzięki której firanka delikatnie mieni się w oknie gdy wpadają do wnętrza promienie słoneczne.

Najpopularniejszym materiałem jest woal -najczęściej w postaci gładkiego, przeźroczystego materiału bez wzorów- z niego powstaje dużo fantazyjnych modeli firan typu firana woda, łuk,skos lub woal nakrapiany, drukowany,wypalany – to zarówno firany z delikatnymi wzorami jak i gęstymi. Z woalu wypalanego powstają najczęściej dekoracje okienne w formie rolety rzymskiej i paneli.

W naszej ofercie znajdziesz również modne firany gładkie typu sable – materiał gładki pół przeźroczysty nie wymaga prasowania, firana deszczyk- gładka firana imitująca krople deszczu,woal kreszowany – woal tak zwany gnieciony- nie wymaga prasowania, gładka brokatowa – nie wymaga prasowania, lekko połyskująca w brokacie i mgiełka- cieniutka, mocno przeźroczysta firana dająca dużo światła do pokoju. Firany z wzorami najczęściej są z materiałów markizeta,woal,mgiełka,batyst,etamina,żakard.

Warto połączyć firanki do pokoju z zasłonami, dzięki czemu uzyskamy przytulne, nowoczesne wnętrze.

Firanki do pokoju mogą mieć różną wysokość, zarówno do parapetu jak i do ziemi. Poszukaj, spośród naszych modeli które wzory pasują do twojego pomieszczenia.

Wiemy, iż wybór właściwych firanek do domu nie jest prostym zadaniem dlatego uruchomiliśmy czat online, dzięki któremu możesz porozmawiać z fachowcem. Szukaj i wybierz z nim wymarzoną firankę!

Korzystamy z plików cookies. Korzystając ze sklepu zgadzasz się na ich użycie. Więcej znajdziesz w polityce prywatności