Firany krótkie (do parapetu)

Małe okno może wyglądać naprawdę uroczo, jeśli tylko doda się do niego odpowiedni dodatek. Może nim być krótka firana, których w tej zakładce znajduje się aż 125. Nie ma znaczenia, gdzie w Waszym domu znajduje się owo okno, które wymaga oprawy. Ważne, że istnieje miejsce, dzięki któremu będzie ono prawdziwą ozdobą stworzoną za pomocą idealnej dla niego firany.


Firany krótkie są niezwykle funkcjonalne

Takie elementy dekoracyjne, jakimi są firany, mają za zadanie spełniać wiele funkcji. Jedną z nich jest przyozdobienie pustego okna, które pozostawione same sobie, nigdy nie prezentuje się odpowiednio dobrze. Drugą funkcją jest przesłonięcie wnętrza mieszkania. Sprawdza się to w szczególności w domach czy mieszkaniach, w których małe okna znajdują się od strony ulicy. Nie chcecie, chyba, żeby jakikolwiek przechodzeń zaglądał Wam do pomieszczeń, prawda? Z drugiej strony, dzięki umieszczeniu takich firanek w oknie, nie będzie wrażenia, totalnego odcięcia się od świata, ale właśnie delikatnego zasłonięcia tego, co aktualnie znajduje i dzieje się w domu.

Krótkie firanki nadadzą też danemu wnętrzu lekkości, ponieważ same mają tak delikatną strukturę. Pięknie skomponują się z domową zielenią, którą będzie można przez nią obserwować. W końcu mając wyborny widok z domu na ogród, nie należy go całkowicie zasłaniać.

W domu znajduje się zwierzę? Powinniście w takim razie zainwestować tylko w krótkie firanki, aby zaoszczędzić sobie stresu, a zwierzęciu.. no cóż, prawdziwej frajdy, ale i złości właściciela

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru krótkiej firany

Zanim zostanie podjęta decyzja odnośnie zakupu wymarzonej firanki, warto najpierw zastanowić się nad odpowiednią kolorystyką, grubością czy wzorem i długością danego modelu. W naszej ofercie można wybierać spośród stu przeróżnych modeli, więc z pewnością znajdzie się taka, na widok, której serce zabije szybciej.

Posiadamy firanki krótkie do parapetu w stylu klasycznym. Są one niesamowicie delikatne i ze względu na grubość i wzór. Jest to model standardowy, który bardzo często można spotkać w wielu domach. Dostępne są również modele równie jasnego koloru i również bardzo delikatne, jednak asymetryczne, układające się w podkowę lub ścięte z ukosa. Z pewnością do osób, które cenią sobie subtelną elegancję, przemówi firana krótka, którą można podwinąć, dzięki czemu materiał zacznie układać się w urocze fałdy. Innym równie pięknym rozwiązaniem są modele, które można wiązać po obu stronach okna, a kiedy jest taka potrzeba, rozwiązywać je i przesłonić okno.

Osoby, które wolą firany krótkie kolorowe, znajdą tu szereg modeli, które będą mogły dopasować do kolorystyki występującej w ich mieszkaniu.

Nie sposób jest opisać wszystkie dostępne fasony i kolory oraz zdobienia naszych krótkich firan. Najlepiej przejrzeć pełną dostępną ofertę, zapraszającą bogactwem i różnorodnością, na którą każdy może sobie pozwolić.

Korzystamy z plików cookies. Korzystając ze sklepu zgadzasz się na ich użycie. Więcej znajdziesz w polityce prywatności