×

Firany długie ponad 250 cm

Firany ponad 250 cm – duży wybór w jednym miejscu!

Kamienice, lofty, a także duże domy jednorodzinne wymagają szczególnych rozwiązań w kwestiach aranżacji. Doskonałym uzupełnieniem stosowanych w nich wystrojów są firany powyżej 250 cm. Stanowią one idealny dodatek nie tylko do wysokich okien, ale także do pomieszczeń urządzonych w wielkomiejskim stylu.


Firany na wysokie okna ponad 2,5 metra - znajdziesz je u nas!

Mimo swoich zalet długie firany są często towarem deficytowym. Na szczęście w naszym sklepie ten czarny scenariusz się nie spełnia. Znajdziesz u nas dziesiątki modeli firan powyżej 250 cm długości, zarówno w wersji gotowej, jak i na metry. Nie zawiedziesz się także na jakości naszych produktów, które starannie dobieramy z myślą o potrzebach naszych klientów. Nasze firany są wykonane z trwałych materiałów, które przy odpowiedniej konserwacji będą stanowić ozdobę Twoich okien na długie lata. Sprawdzą się one doskonale zarówno jako firany do salonu, jak i do sypialni. 

Nasz sklep z firanami nie będzie ograniczał Twojego wyboru zaledwie kilkoma modelami długich firan. W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki modeli: od prostych, białych firan powyżej 250 cm, aż po kolorowe firany do pokoju dziecięcego. Dzięki temu możesz dopasować idealne tkaniny okienne do Twojego wnętrza bez długich i zbędnych poszukiwań!

Gdzie będą pasować firany powyżej 250 cm długości?

Firany o długości powyżej 250 cm to coraz popularniejszy dodatek do wielu wnętrz. Przy ich kupowaniu należy jednak zachować rozsądek i dobrać je do pomieszczenia, w którym rzeczywiście będą dobrze się prezentować. Przy wyborze odpowiednich firan powyżej 2,5m najlepiej sugerować się rozmiarem pomieszczenia. Im mniejszy pokój, tym bardziej przytulny będzie się wydawał, gdy znajdą się w nim takie tkaniny okienne. Posiadacze jasnych mieszkań z oknami wychodzącymi na południe również mogą zdecydować się na takie dekoracje – w tym przypadku pomogą one dodać kameralności tego typu pomieszczeniom.

Co więcej, firany powyżej 2,5 długości są polecane także do wnętrz z nisko położonym sufitem. Ich zastosowanie umożliwia optyczne podwyższenie pomieszczenia, które w innym przypadku mogłoby się wydawać klaustrofobiczne. Natomiast w wysokich wnętrzach, takich jak kamienice czy lofty, firany powyżej 250 cm długości nie powinny sięgać od samej góry sufitu aż do podłogi. Takie ich zastosowanie może prowadzić do wizualnego wychłodzenia pomieszczenia i stworzenia wrażenia pustości.

Korzystamy z plików cookies. Korzystając ze sklepu zgadzasz się na ich użycie. Więcej znajdziesz w polityce prywatności