WARUNKI OGÓLNE

1. Regulamin określa zasady i warunki dotyczące składania i realizacji zamówień w sklepie Strefa Firan z siedzibą w Chorzowie

2. Właścicielem sklepu jest: Edyta Andała

Pracownia firan i dekoracji okiennych Strefa Firan

ul. Kaliny 69

41-506 Chorzów

NIP: 626 301 64 38

REGON: 243 702 314

tel.: 730 522 734, 32 307 21 01

3. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z pełną akceptacją niniejszego regulaminu

 

WARUNKI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, telefonicznie, pocztą elektroniczną (e-mailem), jak również osobiście w siedzibie sklepu.

2. Zamówienia będą uważane za złożone w chwili, gdy w formularzu zamówień znajdą się poprawne dane osobowe włącznie z numerem telefonu i adresem e-mail Kupującego, pozwalające na potwierdzenie.

3. Sprzedający zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia w momencie kiedy dane Kupujęcego są niepełne i brak jest możliwości weryfikacji zamówienia

4. Zamawianie produktów niestandardowych (o innych wymiarach lub kolorach niz na stronie) odbywa się poprzez koszyk, wpisując w komentarzu konkretne wymiary, lub pocztą elektroniczną.

5. Zamówienia niestandardowe muszą być potwierdzone 30% zaliczką wpłaconą na konto Sprzedającego lub w kasie sklepu stacjonarnego.

6. Zamówienia czekające na wpłatę powyżej 10 dni są automatycznie anulowane.

7. Wszystkie zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego do 5 dni roboczych (niedotyczy okresów świątecznych i wakacji).

 

WYSYŁKA TOWARU

1. Z racji tego, iż salon Strefa Firan posiada swoją pracownię, większość firan szyta jest w naszej pracowni szwalniczej po dokonaniu zamówienia, przez co czas uszycia i wysyłki waha się od jednego dnia do 15 dni roboczych.

2. Wysyłka następuje poprzez : 

- Kurier DHL

- Poczta Polska

- Paczkomaty Inpost

3. Czas dotarczenia paczki po wysłaniu z naszej pracowni to 1-4 dni roboczych.

4. Koszty wysyłki:

a) krajowe firmą kurierską:

*przelew na konto - 19 zł

*pobranie (opłata przy odbiorze) - 24 zł

b) krajowe Pocztą Polską:

* przelew na konto  - 11 zł

* nie wysyłamy paczek pobraniowych Pocztą Polską

c)  krajowe paczkomatem - 10 zł

d) krajowe powyżej 300 zł - Gratis 

e) międzynarodowe

Paczki międzynarodowe wysyłamy tylko po wcześniejszej przedpłacie na konto sprzedającego.

Koszty wysyłki są uzależnione od wagi paczki i wahają się od 19 zł do 120 zł (po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-mail z kwotą za przesyłkę)

5. Złożone i potwierdzone zamówienia można również odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym. Informacjię o możliwości odbioru podajemy telefonicznie.

6. W przypadku wybrania opcji przedpłaty, należność wraz z kosztami wysyłki należy wpłacić na konto: 62 1050 1230 1000 0092 0311 7537

7. Do każdego zamówienia dodajemy paragon lub fakturę VAT.

REKLAMACJE I ZWROTY 

1. Podstawą reklamacji jest paragon lub oryginał faktury VAT. 

2. Reklamacje należy składać elektronicznie lub w formie pisemnej na adres sprzedającego.

3. Czas rozpatrywania reklamacji to 14 dni roboczych od momentu złożenia takowej przez Kupującego

4. O rozstrzygnięciu reklamacji Kupujący zostanie poinformowany telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

5. Każdemu Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość (na podstawie przepisów prawa), bez podania przyczyny, w terminie do      14 dni od otrzymania towaru. 

6. Aby transakcja została unieważniona Kupujący jest zobowiązany dostarczyć pisemne oświadczenie o „odstąpieniu od umowy zawartej na odległość”, na adres e-mailowy sprzedającego


POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Dane osobowe umieszczane w bazie danych sklepu internetowego Strefa Firan są przetwarzane tylko dla jego potrzeb; nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom.

2. Dane osobowe gromadzone są i przechowywane z należytą starannością i są odpowiednio chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych

3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie sklepu jak i wycofania poszczególnych pozycji z oferty sklepu

4. Sprzedający informuje, iż na stronie internetowej sklepu widnieją własne zdjęcia i zabrania kopiowania i udostępniania tyychże zdjęć pod karą grzywny.

5. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do zmiany w regulaminie, który wchodzi w życie z dniem 31.09.2014r.