Reklamacje

1. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

2. Reklamacje należy składać elektronicznie lub w formie pisemnej wraz z odesłanym towarem na adres sprzedającego.

3. Czas rozpatrywania reklamacji to 14 dni roboczych od momentu złożenia takowej przez Kupującego.

4. W przypadku uzasadnionej reklamacji towary wadliwe zostaną doprowadzone do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowe, lub zostanie zwrócona kwota za towar. 

4. O rozstrzygnięciu reklamacji Kupujący zostanie poinformowany telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY PRZEZ KONSUMENTA ( ZWROT ) 

1. Na warunkach określonych ustawą z dn. 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz U. poz. 827) Konsument  może odstąpić od umowy sprzedaży towaru kupionego w Sklepie Internetowym bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.  Towar należy odesłać nieuszkodzony, bez śladów użytkowania i zabrudzeń. 
 

2. W przypadku zamówienia " Towaru na zamówienie " dotyczy : firan, zasłon, paneli,rolet obrusów,bieżników,poduszek,zazdrostek,ażurów w innych wymiarach i kolorach niż podane w sklepie strefa-firan.pl  , lub w innej ingerencji ; skrócenia, przycięcia, dodatkowych przeszyć,  oraz usług dodatkowych takich jak; doszycie koralików, ażurów, cyrkonii, połączenia tkanin  skutkującego bezpowrotnie, że dany towar nie może być objęty prawem do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zgodnie z Ustawą z dn. 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U.2014 poz.827)- art.38 pkt. 1,3,6. ("Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

1) o  świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy:
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
6)  w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu , ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami).Korzystamy z plików cookies. Korzystając ze sklepu zgadzasz się na ich użycie. Więcej znajdziesz w polityce prywatności